Pracownia Wspierania Rozwoju Osobistego i Społecznego PWROiS Pracownia Wspierania Rozwozju Osobistego i Społecznego

Zapraszam na nowy cykl warsztatów pn.

 POZA SCHEMATY

Szczegóły poniżej - kliknij myszką

 

LOGO

 Szanowni Państwo,

 w ramach nowego cyklu „POZA SCHEMATY”* organizuję trzy kolejne warsztaty pt.:

 I. „PRACA Z INTUICJĄ"- wyciszenie umysłu i dostrojenie do uniwersalnych prawd.

Słyszysz jak w ciszy nieświadome dochodzi do głosu, Twoje nieświadome, z Twojego doświadczenia, z pamięci komórkowej i systemowej, z wielkiej mądrości wszechświata.........   Ta mądrość jest starsza niż Ty i Twój umysł. Czemu ją odtrącasz? Traktujesz jak coś gorszego i nie widzisz, że nie działa to według praw Twojej logiki, lecz według logiki całego wszechświata, której nie ogarniamy. Zapraszam Cię do przyjęcia i rozwoju tego wyjątkowego daru.

TERMIN: październik 2013 r.

 II. „TRENING KREATYWNOŚCI" - mąka , woda, jajko to jeszcze nie ciasto...... .

Patrz nowymi oczami na świat, oczami ciekawymi, uczącymi się, nie "wszystkowiedzącymi". Bądź dzieckiem, ono nie wie do czego służy mąka, woda, jajko. Poznawaj, badaj, doświadczaj, poszukuj - to jest idealny stan. Ale przede wszystkim…. baw się! Zapraszam Cię do wspólnej zabawy w poszukiwaniu zadziwienia i radości z nowych pomysłów.

TERMIN: 4 stycznia 2014 r.

 III. „TRENING EMOCJONALNEJ SPRĘŻYSTOŚCI"- zmiana sposobu myślenia.

Dajesz się wciągnąć w wir silnych emocji -  reagujesz gniewem, smutkiem, zazdrością na koncepcje umysłu. W takich chwilach tracisz kontrolę. Zmiana sposobu patrzenia i odpowiedź na to co widzisz, słyszysz, czujesz, daje uczucie wolności od koncepcji umysłu. Deszcz jest postrzegany jako coś nieprzyjemnego, ale kiedy daje wodę ziemi pod uprawę, zmywa brud świata, daje ochłodę, plony, poi spragnionych, jest dobrem. Z tym co wzbudza w Tobie silne emocje jest podobnie. To koncepcja Cię rani, nie świat i ludzie. Zapraszam Cię do zmiany perspektywy na tę, która ból zamienia w miłość.

TERMIN: luty 2014 r.

 *Autorem logo warsztatu „POZA SCHEMATY” jest Zuzanna Faliszewska

 Kogo zapraszam ?

 Zapraszam  Cię, jeśli pragniesz rozwijać zdolność, która jest potężnym narzędziem w rozumieniu siebie i świata. Zdolność, która jak przewodnik prowadzi Cię, ku dobrym decyzjom i wyborom. Zdolność tę nosisz w sobie, możesz jej słuchać lub lekceważyć, rozwijać lub odrzucać. Wybierasz sam.

 Forma i metody zajęć:                                   

warsztat z formami aktywnymi, obejmuje: ćwiczenia indywidualne i w parach, mini wykłady, elementy pracy z ciałem, techniki mindfullness,  arteterapię.

Dodatkowe informacje:

Praca odbywa się w kameralnej grupie. Niezbędny jest wygodny, nie ograniczający ruchu strój i miękkie zmienne obuwie lub skarpetki do ćwiczeń.


Powrót

Firmy zaprzyjaźnione i współpracujące

www.pocieszka.pl

massinternet.pl